Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zhodnocení turnaje v Liberci

1. 4. 2014

 

Opět je tady po turnaji v Liberci zhodnocení turnaje. Po celkem slušně odehrané koncovce v soutěži jsme byli zvědaví na konfrontaci s kluby z jiných regionů. Namísto trenéra Chaloupky, který odjel získat s osmákama na přebor republiky bronz, s námi jel trenér Červený. Cesta v sobotu po ránu rychle uběhla a všichni dorazili včas před sportovní areál v Liberci. Jídlo a ubytování bylo v okruhu několika málo metrů, nejdále bylo dětské hřiště, kde někteří naši borci v neděli po obědě řešili otázku nepřizpůsobivých spoluobčanů tmavší pleti… Bydlení a strava byly celkem v pořádku, akorát rozdělení do pokojů po šesti dalo fušku. Večer většinu rodičů zaskočila změna času, protože sotva zalehli, již museli vstávat..
 
 
První zápas s Jihlavou se zlomil na konci druhé třetiny. Za stavu 2:1 pro nás jsme měli minimálně čtyři jasné tutovky na vstřelení branky. Bohužel jsme je neproměnili a ve třetí třetině nás soupeř jasně přehrál. Od té doby šel náš výkon dolů.
HC ČB – Jihlava    3 :5    Ryba A.(Anderle), Masopust(Antoň), Masopust
Chytal Ludvík
 
V druhém zápase jsme hráli s pozdějším vítězem celého turnaje Přerovem. Sice jsme se ujali vedení, soupeř ale ještě do konce první třetiny výsledek obrátil a ke konci utkání nás dorazil.
HC ČB – Přerov    1 : 5 Petrovič(Šťastný)
Chytal Jiřička
 
Druhý den jsem nastoupili v první zápase proti Opavě. Podle výsledků prvního dne se zdálo, že by to mohl být nejhratelnější soupeř. Bohužel asi po našem nejhorším výkonu nás jasně přehrál. Hlavně hra na hraně pravidel ve hře do těla nám dělala problémy.
 
HC ČB – Opava 0 : 7  
Chytal Kadlec
 
V závěrečném utkání proti domácímu Liberci jsme potrdili naši mizernou koncovku a špatnou hru. Fyzicky velmi zdatný soupeř hrál co potřeboval a jednoznačně zvítězil.
 
HC ČB – Liberec    0 : 6
Vystřídali se všichni tři brankáři.
 
 
 
 
Po každém utkání byli vyhlašováni nejlepší hráči z obou týmů. Od nás to byli Masopust, Petrovič, Ryba A. a Pouzar.
 
Celý turnaj jsme odehráli s hráči Ludvík, Kadlec, Jiřička,Řehout, Šulista, Ryba K., Remta, Cibuzar, Klimeš, Matfiak, Antoň, Pouzar, Masopust, Anderle, Kouba, Ryba A., Šťastný, Lukáš, Petrovič, Michalec.
 
 
 
 
Bohužel již zmiňovaná konfrontace se soupeři z jiných regionů pro nás nedopadla dobře. Soupeři byli lepší téměř ve všech směrech.