Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj ve Vimperku 14. 3. 2010

8. 3. 2010

 JARNÍ TURNAJ 1.a2.TŘÍD
PROPOZICE TURNAJE

Termín:    14.března.2010
               Začátek turnaje 14.3. v 8:00 hod a konec 14.3. v 14:00 hod.
Kategorie:    Hrací narození v letech 2002/2001(2.třída) a mladší
   Doložení totožnosti hráčů: platné registrační průkazy u hráčů 2001 kopie      
   Vysvědčení z 1.třídy
Ůčastníci turnaje :   HC  VIMPERK
                                          HC ČESKÉ BUDĚJOVICE
                                          HC  LEDEČ NAD SÁZAVOU
                                          VÝBĚR HOLKY
Startovné 2000 ,- za oddíl , Startující týmy zaplatí na místě  hotově
Hrací systém           :    Celkem 4 oddíly , z každého  oddílu 2 mužstva A a B                                           hrající každé svojí skupinu systémem každý s každým .                                  Družstva A hrají v počtu 3 - 3,a B hrají v počtu 4-4!  Do                                                                                                                    konečného umístění se sčítají výsledky obou mužstev
                                            z každého oddílu .Všichni sehrají celkem 3 zápasy .
Hrací doba : 3*12 min hrubého času,přestávky minimální.
Dresy : Každé družstvo  musí  mít dvě sady dresů  rozdílné barvy (světlé x
                tmavé).Hráči jednotlivých mužstev jsou povinni nastupovat k utkání
                v kompletní předepsané výstroji.
Pořadatel :  Pořadatel turnaje  zajistí  ledovou  plochu ,šatny  pro hráče  ,
                         rozhodčí , časoměřiče a zdravotní službu.
Pořadí : O pořadí v turnaji rozhoduje:počet bodů(výhra 2,remíza 1,
        prohra 0 bodů)-při rovnosti bodů vzájemná utkání-celkové
        skóre v turnaji-větší počet vstřelených branek-v případě
                 rovnosti všech uvedených kritérií rozhodne los!
Ceny : Medaile pro mužstva umístěná na 1-3místě.Pohár a diplom
             pro všechny.Individuální hodnocení nejlepší brankář,útočník                                 obránce a nejužitečnější hráč.
Protesty : Eventuelní protesty do 5 minut po skončení zápasu s              vkladem 500,- Kč.
ROZLOSOVÁNÍ A ČASOVÝ PLÁN
 Čas          Hřiště A                                Hřiště B
8:30     Vimperk A – Č.Budějovice A                  Vimperk B – Č.Budějovice B
9:15    HC Ledeč  A-Výběr Dívky A                     HC Ledeč  B-Výběr Dívky B
             Úprava ledu
10:15   Výběr Dívky A-Vimperk A                        Výběr Dívky B-Vimperk B
11:00    HC Ledeč  A-Č.Budějovice A                    HC Ledeč  B-Č.Budějovice B
             Úprava ledu
12:00   Č.Budějovice A –Výběr Dívky A               Č.Budějovice B-Výběr Dívky B
12.45   Vimperk A –  HC Ledeč  A                         Vimperk B-HC Ledeč B
13:30    VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ