Turnaj v Českém Krumlově 28. 10. 2009
Předběžná nominace :
Kadlec, Vacek, Anderle, Cibuzar, Klimeš, Kouba, Masopust, Matfiak, Remta, Řehout, Šulista
Sraz v 8:00 v ČK
HC SLAVOJ ČESKÝ KRUMLOV VÁS ZVE NA TURNAJ 2.TŘÍD V MINIHOKEJI PRO ROČNÍKY 2002 A 2001 NAVŠTĚVUJÍCÍ 2.TŘÍDU.
TERMÍN KONÁNÍ: 28.10.2009
MÍSTO KONÁNÍ: ZS ČESKÝ KRUMLOV
KONTAKT:
VÁCLAV LUKŠ
MAIL: vaclav.luks@stabilo.com
TEL: +420 728 273 098
ILONA HANÁKOVÁ
MAIL: ilhanak@centrum.cz
TEL: +420 608 710 328
POTVRZENÍ ÚČASTI ZAŠLETE DO 15.10.2009
HC ČESKÝ KRUMLOV
PROPOZICE TURNAJE:
SYSTÉM : DVĚ 3-ČLENNÉ SKUPINY, KAŽDÝ S KAŽDÝM
VÍTĚZOVÉ SKUPINY HRAJÍ FINÁLE
MUŽSTVA NA 2.MÍSTĚ HRAJÍ O 3. MÍSTO
MUŽSTVA NA 3. MÍSTĚ HRAJÍ O UMÍSTĚNÍ
O UMÍSTĚNÍ VE SKUPINĚ ROZHODUJE:
1.POČET BODŮ
2.VZÁJEMNÝ ZÁPAS
3.SKORE ZE ZÁPASŮ
4.POČET VSTŘELENÝCH BRANEK
5..LOS
ZÁPASY: 3x15MIN
ZÁPASY FINÁLE, O 3.MÍSTO A O UMÍSTĚNÍ SE PŘI NEROZHODNÉM STAVU PO ZÁKL.HR.DOBĚ ROZHODNOU VE TŘECH NÁJEZDECH. POKUD NEBUDE ROZHODNUTO, NÁSLEDUJÍ NÁJEZDY PO 1 HRÁČI Z KAŽDÉHO MUŽSTVA DO ROZHODNUTÍ
SOUČÁSTÍ TURNAJE BUDE SOUTĚŽ O NEJRYCHLEJŠÍHO BRUSLAŘE.
KAŽDÉ MUŽSTVO VYBERE TŘI ZÁSTUPCE, KTEŘÍ SE UTKAJÍ V ZÁVODĚ DVOJIC NA ČAS. NEJRYCHLEJŠÍ DVA HRÁČI SE UTKAJÍ VE FINÁLE O TITUL “NEJRYCHLEJŠÍ BRUSLAŘ“
KAŽDÉ DRUŽSTVO PŘEDLOŽÍ SOUPISKU SE JMÉNEM, DATEM NAROZENÍ A ČÍSLEM HRÁČE.KAŽDÉ DRUŽSTVO ŽÁDÁME O DVĚ SADY DRESŮ RUZNÝCH BAREV.
POŘADATEL MÁ MOŽNOST ROZHODOVAT A UPRAVOVAT SPORNÉ SITUACE BĚHEM TURNAJE. ROZHODČÍ A ZDRAVOTNÍ SLUŽBU ZAJIŠŤUJE POŘADATEL.
ROZPIS ZÁPASŮ
ČAS PLOCHA A PLOCHA B
08:30 ZAHÁJENÍ TURNAJE
09:00 – 10:00 1A+2A 1B+2B
10:00 – 11:00 2A+3A 2B+3B
11:00 – 11:30 NEJRYCHLEJŠÍ BRUSLAŘ
11:45 – 12:45 3A+1A 3B+1B
13:00 – 14:00 O UMÍSTĚNÍ O 3. MÍSTO
14:15 – 15:15 FINÁLE
15:45 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ
ÚPRAVA LEDU: PO KAŽDÉM 2.ZÁPASE
ROZLOSOVÁNÍ:
SKUPINA A SKUPINA B
1 HC VIMPERK 1 HC ČESKÉ BUDĚJOVICE
2 HC ČESKÝ KRUMLOV 2 HC LETŇANY PRAHA
3 HC TŘEMOŠNÁ 3 HC PŘÍBRAM
PARTNERY TURNAJE, KTEŘÍ SE PODÍLEJÍ NA ZAJIŠTĚNÍ CEN A OBČERSTVENÍ JSOU:
Jednota družstvo spotřebitelů v Kaplici, Střítež, Kaplice nádraží 86, 382 41 Kaplice