Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledek z Tábora 31.10.

1. 11. 2015

HLÁŠENÍ VÝSLEDKU MLÁDEŽ HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Hrací kolo :  11.                    Datum:_31.10.2015                   Místo:_Tábor
Kategorie :     SŽA
Soupeř :  Tábor

Tábor -  HC Motor ČB

6 : 5 (2:3 ,3:1 ,1:1)

Branky a asistence:   3. Antoň (Klimeš), 16. Klimeš (Antoň), 18. Kouba (Cibuzar), 24. Antoň, 49. Kouba  (Antoň)

Sestava: Ludvík – Pojar ,Remta,  Cibuzar,  Řehout,   – Anderle, Pouzar, Šulista, Kouba,  Klimeš,  Antoň.

Hodnocení utkání:  V zápase kdy nás bylo pouze deset hráčů v poli a soupeře jedenáct jsme byli lepším týmem.  O výsledku rozhodli  obdržené laciné branky v době  kdy jsme vedli  4 – 2 a neproměňování šancí. V předposlední minutě jsme jednu z velkých  šancí nedali a soupeř po zmatcích v naší třetině udeřil. Minimálně remíza by byla zasloužená, bohužel jsme na ni nedosáhli. Všem hráčům patří dík a uznání za nasazení a bojovnost v deseti lidech.