Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj druhý den-1.část

7. 9. 2012

 

Po dobrém spánku a vydatné snídani jsme vyrazili do boje proti výběrovému mužstvu CZHS team. Začali jsme dobře, vedli jsme brankou K.Ryby 1.0, ale od 7.minuty jako když utne. Neroměnili jsme šance a postupně nás začal soupeř přehrávat a konečný výsledek byl 1:6. Pochvalu zaslouží jenom golmani.  Následná vybíjená taky nic moc a největší nadšení bylo zatím jenom z možnosti nákupu ve vedlejším Kauflandu. Po obědě a odpočinku v šatně, kdy jsme dali borcům důvěru a nechali je tam sami půl hodiny všichni věříme, že teď už začíná boj o medaile a začneme vyhrávat.

 

Kluci v odpoledním zápase opravdu zabrali a po nervydrásajícím souboji porazily Kolín 6 : 5, vedli jsme už 5 : 2. Goly Masopust 2, Šulista, Anderle, A.Ryba, Řehout. Sice se dohrávalo na deset statečných, ale vítězství se počítá a nakoplo je dokonce k historické první výhře ve vybíjené. Takže všichni čekáme pokračování úspěšného dne v zápase se Severem.
A tak se také stalo. Do zápasu jsme vlétli jako uragán a už ve 4. minutě jsme vedli 3 : 0, po dvou třetinách 6 : 0. Soupeře jsme překvapili hrou na čtyři útoky ve druhé třetině a šetřením prvních dvou lajn ve třetí. Po snížení na 6 : 3 jsme však další komplikace nepřipustili a s přehledem uhájili cenné vítězství. Goly Pouzar 2, Masopust, Kouba, Řehout, K. Ryba.  Po výborné večeři - špagety, šli borci spát a realizační tým připravuje taktiku a sestavu na zítřejší dva zápasy. Soustředění chlapců na zápasy a kázeň  nám trochu  narušil příjezd maminek, ale vynahradily to fanděním a děkovačkou po zápase.
Tím končíme zpravodajství z druhého dne.