Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ohlasy na naší účast na turnaji v Litoměřicích

25. 3. 2015

Posílám emailovou komunikaci s organizátorem turnaje v Litoměřicích, můžete si najít v archívu ČT šot a rozhovor s Jardou Pouzarem :

 

Zdravím pane Klepetko,

ještě jednou bychom chtěli poděkovat za krásně a bezchybně zorganizovaný turnaj. Dovolím si mluvit i za trenéra, všechny hráče a rodiče - nikdo neměl žádný problém a všichni byli spokojeni. V případě pořádání turnajů v Litoměřicích v příštích letech rádi zvážíme pozvání a  budeme se snažit přijet, nebo doporučit jiným ročníkům našeho klubu.

Ještě jedna prosba - prosím o zaslání odkazu na vysílání natočeného příspěvku ČT o turnaji a s panem Pouzarem.

 Děkuji a s pozdravem

 Miroslav Šulista

HC Motor České Budějovice

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dobrý den pane Šulisto,

 i já Vám děkuji za účast na Kalich Cupu, start Motoru České Budějovice určitě přispěl k výborné kvalitě turnaje; a váš semifinálový zápas se Spartou Praha - s vyrovnáním 8 vteřin před koncem a rozhodnutím na samostatné nájezdy až v jejich 5.sérii - byl jeho absolutním, skvělým vrcholem.

To, že jste s účastí a pobytem v Litoměřicích byli spokojení, že se i vám turnaj líbil, věřte, je pro mě tou nejhezčí odměnou. A moc Vám děkuji, že jste mi to napsal. Musím se přiznat, že i já jsem myšlenkami ještě na turnaji, taky na něj vzpomínám, už s trochou nostalgie… J

Určitě bych chtěl turnaj Kalich Cup uspořádat i v příští sezóně, počítám s tím, dokonce o něm už i přemýšlím, a budu rád, když se ho Motor České Budějovice opět zúčastní.

 

K natáčení štábu ČT:

Krátká reportáž – šot o Jaroslavu Pouzarovi a jeho synovi se vysílala hned v neděli v Brankách, bodech, vteřinách po Událostech (ČT1), a de facto totožná pak i v pondělí ve Zprávičkách na Déčku (snad 18:40). Větší, asi 5-minutová reportáž o turnaji Kalich Cup by se pak snad měla vysílat ve Sportu v regionech za týden ve čtvrtek (ČT Sport) – 2.4., někdy po poledni. Prý, bez záruky. Vše je možné si zpětně dohledat na webu České televize (iVysílání – vybrat „podle data“ – příslušný den – příslušný kanál – kliknout na vybraný pořad a přehrát).

 

Ještě jednou děkuji, mějte se dobře a na viděnou.

 

bohumil klepetko